Login or sign up to continue

  • Are you a recruiter? Click here...
or

Did you know you can register using Facebook or LinkedIn?

Registering with LinkedIn will create your CV immediately!

Offer

Telewizja Polska S.A.

Telewizja Polska S.A. – jeden z najsilniejszych nadawców, producentów i dystrybutorów w Europie Środkowej. Telewizja oferuje szeroki wachlarz programów, począwszy od informacyjnych, publicystycznych, rozrywkowych, historycznych, poprzez programy skierowane do dzieci, po kulturalne. W swojej ofercie posiada 14 Anten, w tym 4 nadawane w jakości HD, kanały internetowe oraz programy dostępne na urządzeniach mobilnych oraz poprzez telewizję hybrydową. Jako jedyny nadawca w Polsce nadaje program regionalny, który w ramach Ośrodka Programów Regionalnych tworzy 16 oddziałów terenowych.

Show all employer jobs

Administrator Systemów Linux (Warszawa)

Poland, Warszawa, added 29.11.2017

Expiring at : 20.12.2017

Trade: IT / Tech. Sector: Public Payment: Yes Language: English, Type of employment: Full-time job

Główne zadania:

  • administracja systemami IT opartymi na platformie Linux oraz serwerami aplikacyjnymi i usługami na tych systemach,
  • wyzwania związane z zarządzaniem i utrzymaniem systemów IT dużej skali,
  • opracowywanie dokumentacji technicznej,
  • wsparcie merytoryczne dla zespołu.

Szukamy

  • pasjonata nowych technologii, lubiącego ciekawe wyzwania,
  • osoby swobodnie poruszającej się w administrowaniu systemami klasy Linux/UNIX z minimum 3 letnim doświadczeniem,
  • osoby z wiedzą z zakresu implementacji skryptów i narzędzi do automatyzacji zadań administracyjnych, posiadającej doświadczenie w projektach wdrożeniowych
  • osoby, która zajmie się koordynacją i czynnym udziałem w projektach i zadaniach takich jak: migracje, upgrady, projektowanie nowych rozwiązań.

Oczekujemy również

  • wyższego wykształcenia (preferowany kierunek informatyka),
  • umiejętności pracy w zespole,
  • znajomości języka angielskiego w stopniu umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej oraz kontakt z supportem technicznym,
  • znajomości rozwiązań sieci SAN.

Dodatkowymi atutami będą:

  • umiejętność administracji bazami danych Oracle,
  • znajomość wybranego serwera aplikacji (np. jboss, tomcat, glassfish, weblogic, websphere).

Pracując z nami będziesz mieć możliwość:

  • stanowienia części zespołu wybitnych specjalistów i twórców nowych systemów,
  • uczestniczenia w interesujących i nowatorskich projektach,
  • podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
  • kontaktu z najnowszymi technologiami i narzędziami,
  • korzystania z kart sportowych i programu opieki medycznej,
  • być blisko interesujących wydarzeń, jakie współtworzy nasza firma.

Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, elastyczny czas pracy.

W dokumentach aplikacyjnych prosimy zamieścić klauzulę o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych.