Login or sign up to continue

 • Are you a recruiter? Click here...
or

Did you know you can register using Facebook or LinkedIn?

Registering with LinkedIn will create your CV immediately!

Offer

Columbus Energy S.A.

http://columbusenergy.pl/

Columbus Energy S.A. jako lider na rynku odnawialnych źródeł energii w Polsce, dostarcza nowoczesne abonamenty na słońce dostępne dla każdego domu w Polsce. Szukamy ambitnych i zaangażowanych osób, gotowych do tego, by razem z nami tworzyć organizację, której celem jest satysfakcja naszych klientów.

Show all employer jobs

Asystent/ka Działu Wsparcia Sprzedaży

Poland, Kraków, added 25.05.2018

Expiring at :

Trade: Other Sector: Private Payment: Yes Language: Polish, Type of employment: Full-time job

Columbus Energy S.A. jako lider na rynku odnawialnych źródeł energii w Polsce, dostarcza nowoczesne abonamenty na słońce dostępne dla każdego domu w Polsce. Szukamy ambitnych i zaangażowanych osób, gotowych do tego, by razem z nami tworzyć organizację, której celem jest satysfakcja naszych klientów.

Asystent/ka Działu Wsparcia Sprzedaży

Region: małopolskie, Kraków

Obowiazki:

 • Koordynowanie kalendarza spotkań doradców oraz telefoniczne potwierdzanie ich wizyt u klienta
 • Współpraca ze wszystkimi działami firmy
 • Raportowanie wyników do przełożonego

Wymagania:

 • Wysoka motywacja w działaniu oraz ukierunkowanie na sukces
 • Rozwinięte zdolności interpersonalne i motywacyjne
 • Poprawna dykcja i swoboda wypowiedzi
 • Znajomość obsługi komputera – pakiet MS Office
 • Dyspozycja od poniedziałku do piątku, po 8h

Oferujemy :

 • Stabilne warunki zatrudnienia
 • Praca od poniedziałku do piątku - 8 godzin dziennie
 • Atrakcyjne wynagrodzenie
 • Opiekę team leadera
 • Niezbędne narzędzia pracy
 • Możliwości rozwoju i awansu w strukturze firmy
 • Doskonałą atmosferę pracy w młodym, ambitnym zespole


Jeżeli jesteś zainteresowany powyższą ofertą pracy prosimy o przesłanie swojego CV na maila rekrutacja@columbusenergy.pl

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez spółkę Columbus Energy S.A. z siedzibą w Krakowie, na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji"


Jeśli wyraża Pan/Pani również zgodę na przetwarzanie danych osobowych po zakończeniu procesu rekrutacyjnego na potrzeby przeszłych rekrutacji również, prosimy o dostarczenie drugiej zgody o następującej treści:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez spółkę Columbus Energy S.A. z siedzibą w Krakowie, na potrzeby przyszłych procesów rekrutacji, w tym również na inne stanowiska"


Zostałam/em poinformowana/y, przez Administratora Danych Osobowych tj. Columbus Energy S.A. z siedzibą w Krakowie (kontakt: ul. Kuźnicy Kołłątajowskiej 13, 31-234 Kraków) o tym, że:

1. Podanie danych osobowych w CV jest dobrowolne, lecz konieczne do przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego. Konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego. Dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art 6 ust 1 pkt a i c Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO).

2. Odbiorcami danych osobowych mogą być podmioty z grupy kapitałowej Columbus Energy S.A. oraz podmioty współpracujące.

3. Przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. W celu realizacji wymienionych praw należy przesłać e-mail z wybranym żądaniem na adres mailowy: rekrutacja@columbusenergy.pl

4. Mam prawo wniesienia skargi do GIODO gdy uznam, iż przetwarzanie danych osobowych mnie dotyczących narusza przepisy ustawy o ochronie danych osobowych lub Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO).

5. Dane osobowe będą przetwarzane przez czas niezbędny do przeprowadzenia procesu rekrutacji, a po jego zakończeniu maksymalnie przez okres 1 roku albo do czasu cofnięcia zgody.

6. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

7. Moje danie osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanemu przetwarzaniu (profilowaniu).

8. W przypadku pytań dotyczących przetwarzania danych osobowych mogę się skontaktować z Inspektorem Danych Osobowych pod adresem iod@columbusenergy.pl.