Praca dla studenta

Lublin

Logo Lublina
Lublin to miasto w południowo-wschodniej Polsce, które jest stolicą woj. lubelskiego. Znajduje się na Wyżynie Lubelskiej obok rzeki Bystrzycy. Dawnej Lublin był królewskim miastem Korony Królestwa Polskiego. Lublin miał również dostęp do czynnego uczestnictwa w akcie wyboru króla kraju.

Lublin posiada wiele ofert pracy w Podstrefie Ekonomicznej, a dokładniej Specjalnej Strefie Ekonomicznej EURO-PARK Mielec. Obejmuje ona grunty o powierzchni ponad 70 hektarów i jest ona umiejscowiona w sąsiedztwie Lubelskiego Węzła Kolejowego. W pobliżu znajduje się również obwodnica Lublina oraz fragment drogi ekspresowej S12/S17.

Najczęściej poszukiwani specjaliści w Lublinie to przedstawiciele handlowi, a zaraz za nimi są sprzedawcy. Wiele ofert znajdą także doradcy klientów, specjaliści od spraw sprzedaży i kierownicy działów sprzedaży.

Obecnie miasto poszerza ofertę terenów inwestycyjnych poprzez rozciągnięcie obszaru strefy ekonomicznej na dzielnicę Bursaki. W obszar podstrefy wchodzi wiele firm np. :Aliplast, Biomaxima, PZ Cormay, Dobroplast Zambrów. Natomiast o wejście kandyduje szereg firm, m.in. Comarch, SolarEnTech, Asseco. Więc jeśli chciałbyś zacząć swoją karierę w Lublinie, nie czekaj, aplikuj! Praca dla studenta Lublin

Lista ofert praktyk, staży i pracy w Lublinie:

  • UMOWA ZLECENIA W ZESPOLE ZADAŃ ZLECONYCH


    Oferty pracyDORADCA KLIENTA DETALICZNEGO Z FUNKCJĄ KASJERA Oddział 4 w Częstochowa Miejsce pracy:CzęstochowaNr Ref.:LOD/127/05/2015Termin zgłoszeń:29 maja...
per page

New alert

Note: only "Alert name" "field" is obligatory.

*