Login or sign up to continue

  • Are you a recruiter? Click here...
or

Did you know you can register using Facebook or LinkedIn?

Registering with LinkedIn will create your CV immediately!

Offer

Offer expired

Gemius SA

http://www.gemius.pl/strona-glowna.html

Gmius to polska firma, która doradza przedsiębiorcom, jak wykorzystywać internet w biznesie. Od 15 lat bada internautów pod kątem korzystania z mediów cyfrowych, tworząc w ten sposób unikalny socjodemograficzny profil e-konsumentów. Mierzy oglądalność stron www i aplikacji, a także materiałów audio i wideo z poszczególnych źródeł ruchu, tj. komputerów, tabletów i smartfonów. Gemius działa w 36 krajach w Europie, Afryce Północnej i na Bliskim Wschodzie (region EMEA), a w 14 z nich posiada oddziały. Jego klientami są reklamodawcy, wydawcy, domy mediowe, agencje reklamowe i firmy z sektora e-commerce. Prowadzone przez firmę badania realizowane są zgodnie z zasadami międzynarodowego kodeksu ICC/ESOMAR.

Tworzymy własną technologię przetwarzania i składowania danych. W swoich systemach przechowujemy setki miliardów rekordów i przetwarzamy setki terabajtów danych.

Show all employer jobs

Dobry start z GEMIUSem!

Poland, Warszawa, added 08.02.2017

Expiring at : 08.03.2017

Trade: Internet / e-Commerce Sector: Private Payment: Yes Language: English, Type of employment: Full-time job

Dlaczego warto z nami współpracować?

Gemius jest międzynarodową firmą badawczo-technologiczną założoną w 1999 roku. Jesteśmy na rynku już kilkanaście lat, ale nasz cel pozostaje bez zmian: dostarczanie rzetelnej wiedzy na temat rynku internetowego, tak aby nasi Klienci mogli podejmować najlepsze biznesowe decyzje.

Informacje, które dostarczamy to m.in. dane socjogeograficzne internautów na wybranych rynkach. Są to również dane analityczne o liczbie odwiedziny na konkretnych witrynach oraz dane o ilości reklam publikowanych w internecie. Wycinek tego co robimy znajdziesz na:Hot Gemius,AdRealczyRanking.pl.

Jesteś studentem ostatnich lat studiów,
bądź świeżo upieczonym Absolwentem?

Zacznij pracować w GEMIUSie!

Jeśli szukasz pierwszych doświadczeń zawodowych, jesteś ciekawy pracy w rozwojowej branży, jaką jest badanie internetu i rozumiesz znaczenie takich terminów jak: cookies, witryny, streamingi czy aplikacje, ta oferta jest dla Ciebie!

Proponujemy Ci start w branży badań internetowych, gdzie po kilku miesiącach nie będzie Ci straszna praca na Linuxie czy HTML5. W ramach realizowanych zadań będziesz odpowiedzialny za kontakt z wewnętrznymi Klientami naszej firmy, pracę przy badaniu z danymi oraz nad aspektami technicznymi.

Stawiamy na różnorodność oraz potencjał kandydatów, nasza oferta skierowana jest za równo do osób z wykształceniem humanistycznym, społecznym, jak i po naukach ścisłych.

Może?

  • lubisz pracę z ludźmi, jesteś osobą otwartą i z poczuciem humoru,
  • chętnie i szybko się uczysz,
  • lubisz pracę z danymi, analizowanie i wyciąganie wniosków,
  • jesteś dociekliwy, szukasz nieszablonowych rozwiązań,
  • posiadasz zdolności organizacyjne i chcesz samodzielnie koordynować powierzone Ci projekty,
  • możesz dołączyć do naszego zespołu w pełnym wymiarze godzin,
  • praca z językiem angielskim jest dla Ciebie atutem,
  • oraz nie straszne Ci równanie: 6:2(2+1)

Jeśli TAK to daj nam się poznać i APLIKUJ

Nasi pracownicy o firmie:

Gemius jest wręcz idealnym miejscem na pierwszą pracę! Luźna atmosfera sprawiła, że przejście z etapu studiowania na ścieżkę kariery zawodowej nie było skokiem na głęboką wodę. Współpracownicy (a tych mamy cały przekrój - od Programistów po Sprzedaż) są pomocni i wyrozumiali, więc bardzo szybko i bez stresu można chłonąć potrzebną wiedzę. Zdecydowanie polecam!

Kasia, Internet Analyst

Gemius jest świetnym miejscem na pierwszą pracę, bo można nabierać doświadczenia pod okiem wspierających przełożonych, którzy pozwalają też na dużą samodzielność. Nie ma chyba studiów, które przekazywałyby wiedzę potrzebną w naszej codziennej pracy, przyrost wiedzy jest więc znaczny i nieustający. Osobiście cieszy mnie też to, że językiem używanym w 90% komunikacji jest angielski, dzięki czemu cały czas mogę go szlifować.

Agnieszka, Analyst

UZUPEŁNIJ FORMULARZ ABY APLIKOWAĆ:

https://www.gemius.pl/formularz-aplikacyjny/job/dobry-start-z-gemiusem.html