Login or sign up to continue

  • Are you a recruiter? Click here...
or

Did you know you can register using Facebook or LinkedIn?

Registering with LinkedIn will create your CV immediately!

Offer

Offer expired

Gemius SA

Gmius to polska firma, która doradza przedsiębiorcom, jak wykorzystywać internet w biznesie. Od 15 lat bada internautów pod kątem korzystania z mediów cyfrowych, tworząc w ten sposób unikalny socjodemograficzny profil e-konsumentów. Mierzy oglądalność stron www i aplikacji, a także materiałów audio i wideo z poszczególnych źródeł ruchu, tj. komputerów, tabletów i smartfonów. Gemius działa w 36 krajach w Europie, Afryce Północnej i na Bliskim Wschodzie (region EMEA), a w 14 z nich posiada oddziały. Jego klientami są reklamodawcy, wydawcy, domy mediowe, agencje reklamowe i firmy z sektora e-commerce. Prowadzone przez firmę badania realizowane są zgodnie z zasadami międzynarodowego kodeksu ICC/ESOMAR.

Tworzymy własną technologię przetwarzania i składowania danych. W swoich systemach przechowujemy setki miliardów rekordów i przetwarzamy setki terabajtów danych.

Show all employer jobs

Junior Project Coordinator

Poland, Warszawa, added 08.02.2017

Expiring at : 08.03.2017

Trade: Research & Development Sector: Private Payment: Yes Language: English, Type of employment: Full-time job

Szukamy osoby, która będzie uczestniczyła w koordynacji i realizacji badania gemiusAudience we współpracy z zespołem analityków, deweloperów oraz pracowników oddziałów lokalnych wybranych rynków.

Twoimi zadaniami będą:

  • koordynacja badania na wybranych rynkach, w tym:

- zrozumienie specyfiki działania danego rynku i szukanie rozwiązań dla lokalnych potrzeb,
- proponowanie zmian w badaniu, które będą wychodziły naprzeciw oczekiwaniom Klienta,
- dbanie o najwyższą jakość badania,
- koordynacja procesu wdrażania zmian w badaniu w ramach Centrali i odpowiednie komunikowanie tych zmian Klientom,

  • usprawnienie przepływu informacji między biurem lokalnym a zespołami w Centrali,
  • dbałość o terminowe przygotowanie raportów i zleconych zadań,
  • świadczenie wsparcia merytorycznego dla Klientów wewnętrznych z oddziałów zagranicznych,
  • analiza trendów badania i praca nad jego rozwojem.

Nasze wymagania:

Jeśli wyróżnia Cię chęć ciągłej nauki oraz jesteś osobą samodzielną i zorganizowaną, a także:

  • znasz język angielski w stopniu bardzo dobrym w mowie i piśmie
  • lubisz pracę z ludźmi,
  • posiadasz zdolności analityczne,
  • angażujesz się w powierzone projekty,
  • masz pierwsze doświadczenia w obsłudze Klienta,

to chcielibyśmy Cię poznać!

Dodatkowe umiejętności:

Dodatkowym atutem będzie:

  • znajomość prowadzenia badań społecznych,
  • doświadczenie w zarządzaniu projektami,
  • znajomość technologii internetowych (np. HTML, JavaScript) oraz podstaw programowania,
  • umiejętności pracy w środowisku Linux/Unix.

Proces rekrutacji

Kilkuetapowa rekrutacja na stanowisko rozpoczyna się od analizy nadesłanych formularzy aplikacyjnych, której wyniki są podstawą rozmowy telefonicznej. Kolejny etap to spotkanie rekrutacyjne, następnie kandydaci zapraszani są do rozwiązania zadania rekrutacyjnego, które ocenione będzie przez przyszłych przełożonych. Wyłoniona w procesie selekcji osoba zaproszona zostanie na rozmowę, gdzie omawiane będą szczegóły współpracy.

Jak złożyć dokumenty

Jeżeli posiadasz większość cech poszukiwanego przez nas kandydata i chcesz wziąć udział w rozwoju naszej firmy, prosimy o wypełnienie formularza aplikacyjnego. Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje. Wszystkim kandydatom zapewniamy dyskrecję.