Login or sign up to continue

  • Are you a recruiter? Click here...
or

Did you know you can register using Facebook or LinkedIn?

Registering with LinkedIn will create your CV immediately!

Offer

Płatny staż w sklepie internetowym

Poland, Warszawa, added 22.11.2017

Expiring at : 22.12.2017

Trade: Internet / e-Commerce Sector: Private Payment: Yes Language: Polish, Type of employment: Internship

Ogrodosfera (N.Trade s.c. Piotr i Lech Niteccy)

Ogrodosfera (https://ogrodosfera.pl) to jeden z największych sklepów internetowych z wyposażeniem ogrodów. Poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Staż

Min. Wykształcenie: średnie

Opis stanowiska:

Staż trwa 3 miesiące i został przygotowany z myślą o przygotowaniu uczestnika do pełnoetatowej pracy w jednym z działów naszej firmie - na stanowisku dostosowanym do indywidualnych preferencji i uwarunkowań.

Zakres Obowiązków:

Wprowadzanie produktów na panel sklepu internetowego

Realizowanie zamówień we współpracy z innymi działami firmy

Elektroniczny i/lub telefoniczny kontakt z klientem

Monitorowanie zgodnośći dokumentów z procedurami wewnętrznymi

Analizowanie działań konkurencji i śledzenie trendów w branży

Opracowywanie raportów

Wymagania:

Dyspozycyjność (40 godzin tygodniowo) na okres 3 miesięcy

Swoboda w korzystaniu z MS Office (Excel, Word)

Chęć przyswajania nowych umiejętności i wiedzy oraz wykorzystywania nowych narzędzi pracy

Rzetelność, dokładność i zaangażowanie w wykonywanie powierzonych obowiązków

Umiejętność samoorganizowania sobie pracy

Chętnie widziane osoby ze statusem studenta (w trybie zaocznym lub wieczorowym)

Oferujemy:

Możliwość zdobycia doświadczenia w branży e-commerce w firmie, która jesli liderem w swojej kategorii (Gazele Biznesu 2014, ekomersy 2016)

Szkolenia wprowadzające i narzędzia pracy

Ciekawą pracę w młodym zespole, w firmie utrzymującej wysokie standardy pracy

Umowę o staż (wynagrodzenie: 1200 zł netto)

Możliwość rozpoczęcia pracy na pełny etat po zakończeniu stażu w jednym z działów: obsługa klienta, realizacja zamówień, marketing, dział reklamacji itp.

Osoby zainteresowane ofertą stażu prosimy o wysłanie swojego CV na adres: praca@ogrodosfera.pl. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.