Login or sign up to continue

  • Are you a recruiter? Click here...
or

Did you know you can register using Facebook or LinkedIn?

Registering with LinkedIn will create your CV immediately!

Offer

Pracownik Recepcji

Poland, WARSZAWA, added 26.04.2018

Expiring at : 26.05.2018

Trade: Administration Sector: Public Payment: Yes Language: Polish, Type of employment: Full-time job

Smart MBC, Agencja Doradztwa Personalnego i Pośrednictwa Pracy dla swojego klienta z branży meblowej szuka kandydata na stanowisko:

PRACOWNIK RECEPCJI

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:

Zapewnienie sprawnego funkcjonowania recepcji zgodnie z zasadami i wymogami firmy;

Obsługa poczty i firm kurierskich;

Koordynowanie obiegu dokumentacji i korespondencji;

Łączenie rozmów przychodzących, rozsyłanie zapytań skierowanych do firmy;

Odpowiedzialność za zamówienia;

Dbanie o pozytywny wizerunek firmy od pierwszego kontaktu z klientem zewnętrznym i wewnętrznym oraz wygląd recepcji;;

Inne, bieżące prace administracyjne.

Wymagania:

Dobra organizacja pracy i umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów;

Komunikatywność i pozytywne nastawienie;

Punktualność;

Wysoka kultura osobista i nienaganna prezencja;

Umiejętność pracy pod presją czasu oraz prowadzenia wielu spraw w tym samym czasie;

Rzetelność i odpowiedzialność za powierzone zadania;

Dyspozycyjność, bardzo dobra organizacja pracy własnej oraz motywacja do podejmowania działań;

Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

Oferujemy:

zapewniamy współpracę opartą w początkowej fazie na umowie zlecenie oraz atrakcyjne wynagrodzenie;

Zdobędziesz nowy bagaż doświadczeń zawodowych - w firmie o stabilnej i wysokiej pozycji na rynku meblarskim;

Możliwość rozwoju zawodowego;

Przyjazną atmosferę.

Jeżeli chciałbyś/chciałabyś spróbować swoich sił – wystarczy, że prześlesz nam swoje CV za pośrednictwem portalu. Czekamy na Ciebie!