Login or sign up to continue

  • Are you a recruiter? Click here...
or

Did you know you can register using Facebook or LinkedIn?

Registering with LinkedIn will create your CV immediately!

Offer

Offer expired

IES Consulting

https://www.ies-consulting.pl/

Od 2005 r. firma IES Consulting z siedzibą w Barcelonie, pomyślnie zrealizowała ponad 2.500 procesów rekrutacyjnych. Umożliwiamy studentom i absolwentom zdobyć doświadczenie w międzynarodowym środowisku w wybranym miejscu na świecie. W naszej ofercie znajdują się oferty praktyk w działach turystyki, finansów i rachunkowości, zarządzania, administracji, HR i wiele innych. Studenci i absolwenci mają możliwość zdobycia stażu w prosty i szybki sposób u naszych zaufanych partnerów w Hiszpanii, Francji, Niemczech i Meksyku.

Show all employer jobs

Server in a hotel restaurant and bars (international chain)

Spain, Fuerteventura, added 04.04.2017

Expiring at : 03.05.2017

Trade: Other Sector: Private Payment: Yes Language: English, Type of employment: Internship

Główne zadania to:


– Przygotowywanie jadalni oraz nakrywanie stołów
– Obsługa klienta oraz udzielanie informacji odnośnie serwowanych dań i drinków
– Sprzątanie stolików oraz jadalni
– Przyjmowanie zamówień
– Inne czynności wynikające z wykonywanej pracy

Wymagania
– Wysoka kultura osobista
– Umiejętność pracy w zespole
– Łatwość w nawiązywaniu kontaktu

Znajomość języków obcych
– angielski B1
– hiszpański A2

Znajomość obsługi komputera
Ms Office

Firma oferuje
– Zakwaterowanie + wyżywienie
– Wynagrodzenie 300 euro/msc
– Pracę w młodym, dynamicznym zespole

Informacje dodatkowe

Chcesz być ekspertem z zakresu hotelarstwa, recepcjonistą, animatorem lub kelnerem? Być może chciałbyś szkolić się w sprzedaży bądź w marketingu cyfrowym? Albo chciałbyś zostać managerem hotelu? Ta sieć hoteli oferuje praktyki w każdym z tych obszarów.

Na sieć placówek tej grupy składa się 50 budynków takich jak hotele i hotele apartamentowe, znajdujących się w 35 miejscach w Europie oraz na Karaibach. Jest to prawdziwym gigant w sektorze. Współpracujemy z nimi od 2010 roku, firma oferuje studentom doskonałe szkolenia, zarówno na stanowiskach operacyjnych (kelner,recepcjonista) jak i w dziale administracyjnym lub zarządzania w hotelach (znajdujących się na Costa Brava, Costa Dorada, Costa Blanca, Costa Calida, Costa del Sol…) oraz w siedzibach głównych zlokalizowanych w Barcelonie, Maladze oraz Benidorm.

Jeśli dostaniesz się na praktykę w tym hotelu, zostanie ci przyznane miesięczne wynagrodzenie, dodatkowo zakwaterowanie oraz wyżywienie (3 posiłki dziennie). Jeśli dostaniesz się na praktykę w centrali otrzymasz wynagrodzenie, bez zakwaterowania. Będziesz pracował w systemie zmianowym, maksymalnie 8 godzin dziennie przez 5 dni w tygodniu, z 2 dniami wolnymi. W biurach również będziesz pracował 8 godzin dziennie ale od poniedziałku do piątku. Na co czekasz? Rozpocznij swoją karierę w branży hotelarskiej!