Login or sign up to continue

  • Are you a recruiter? Click here...
or

Did you know you can register using Facebook or LinkedIn?

Registering with LinkedIn will create your CV immediately!

Offer

N. Trade s.c. Piotr i Lech Niteccy

Ogrodosfera.pl to jeden z największych sklepów internetowych, zajmujących się sprzedażą mebli ogrodowych oraz architektury ogrodowej. Nasz sklep zawiera najnowszą ofertę mebli i innych elementów wyposażenia ogrodowego. Wybierając produkty kładziemy nacisk na jakość wykonania i funkcjonalność naszych mebli oraz korzystną cenę.

Show all employer jobs

Specjalista ds. Sprzedaży/ Płatny Staż

Poland, Warszawa, added 13.01.2017

Expiring at : 28.02.2017

Trade: Internet / e-Commerce Sector: Private Payment: Yes Language: Polish, Type of employment: Internship

Ogrodosfera.pl (N.Trade s.c. Piotr i Lech Niteccy)

Ogrodosfera.pl to jeden z największych sklepów internetowych,

zajmujących się sprzedażą mebli ogrodowych oraz architektury ogrodowej.

Aktualnie poszukujemy osobę na stanowisko:

Staż płatny w sklepie internetowym

Miejsce pracy: Warszawa

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Staż

Min. Wykształcenie: średnie

Opis stanowiska:

Staż trwa 3 miesiące i został stworzony z myślą o młodych ludziach upatrujących swoją dalszą karierę w branży e-commerce.

Zakres Obowiązków :

●Wprowadzanie produktów do sklepu internetowego

●Bieżąca analiza trendów rynkowych i aktywności konkurencji

●Realizacja poszczególnych etapów zamówienia

●Przygotowanie ofert sprzedażowych

●Raportowanie wyników

Wymagania:

●Dyspozycyjność w wymiarze 40 godzin w tygodniu przez okres co najmniej 3 miesięcy

●Podstawowa znajomość oprogramowania MS Office

●Otwartość na zdobywanie nowych umiejętności i wiedzy

●Dobra organizacja pracy i samodyscyplina

●Mile widziani studenci wieczorowi/zaoczni

Oferujemy:

●Zdobycie doświadczenia w branży e-commerce. Ogrodosfera to jeden z liderów w kategorii Ogród (e-gazela biznesu 2014)

●Niezbędne narzędzia pracy i szkolenie wdrażające.

●Interesującą , pracę w jednym z działów: handlowym, logistycznym, marketingowym

●Umowę o staż oraz wynagrodzenie 1200 zł netto miesięcznie

●Możliwość stałego zatrudnienia po okresie stażu

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na adres: praca@ogrodosfera.pl

Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.